Movies
Ratings
308
The Man Standing NextRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.5- Take Me to the MoonRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5