Titles you rated
Doona!Rated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
MobLandRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.0