Titles you rated
Get OutRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0