Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 4.0