Titles you rated
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0