Series
Ratings
38
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5