Titles you rated
The A-TeamRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
WimbledonRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
The Ten CommandmentsRated ★ 5.0
Guess WhoRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
RansomRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 4.0
Addams Family ValuesRated ★ 5.0