Titles you rated
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0- Resurrection Season 1Rated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 3.0
BonesRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.0