Movies
Ratings
186
The TranslatorsRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Run-OffRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0