Movies
Ratings
521
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5