Series
Ratings
89
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
NANARated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 1.0