Titles you rated
My PaparottiRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
10,000 BCRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
SuperbadRated ★ 5.0