Titles you rated
BossRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5