Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
Truth or DareRated ★ 3.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.5
Seven Years of NightRated ★ 3.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
GintamaRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Kizumonogatari Part 3: ReiketsuRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.0