Titles you rated
VagabondRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5