Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0