Titles you rated
AnoraRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 1.0
Past LivesRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Juliet, NakedRated ★ 4.0
Dude, Where's My Car?Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Women and the MurdererRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 3.0
The Mother of All LiesRated ★ 5.0