Movies
Ratings
52
About TimeRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0