Titles you rated
Princess HoursRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0