Movies
Ratings
247
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.0
The Devil's BackboneRated ★ 2.0
IntruderRated ★ 3.5
Death in VeniceRated ★ 3.0
Endless PoetryRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
North by NorthwestRated ★ 3.0
LividRated ★ 0.5
RubberRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
CaveatRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
PumpkinheadRated ★ 3.5
JawsRated ★ 2.5
I ConfessRated ★ 3.5
Last ShiftRated ★ 2.5
Funny GamesRated ★ 3.5
ImmaculateRated ★ 1.5