Titles you rated
EqualsRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.0
MommyRated ★ 2.5
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 3.5
CloserRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
La lunaRated ★ 3.5
ShameRated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 3.5