Titles you rated
Love ScoutRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Thirty-NineRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
- New NonstopRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5