Titles you rated
Blue JasmineRated ★ 3.0
Broken EnglishRated ★ 1.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
Honokaa BoyRated ★ 3.0
The DinnerRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 4.5
Young & BeautifulRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 1.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
8 WomenRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
An EducationRated ★ 5.0