Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Maggie Simpson in "The Force Awakens from Its Nap"Rated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Pale Blue EyeRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5