Movies
Ratings
193 ChallengersRated ★ 4.0 ChallengersRated ★ 4.0
 The MatrixRated ★ 4.5 The MatrixRated ★ 4.5
 (500) Days of SummerRated ★ 3.5 (500) Days of SummerRated ★ 3.5
 HerRated ★ 3.5 HerRated ★ 3.5
 CobwebRated ★ 3.5 CobwebRated ★ 3.5
 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
 Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 3.5 Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 3.5
 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
 Last MileRated ★ 4.0 Last MileRated ★ 4.0
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.5 The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.5
 Dead Poets SocietyRated ★ 3.5 Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
 The Solitary GourmetRated ★ 4.0 The Solitary GourmetRated ★ 4.0
 CureRated ★ 4.0 CureRated ★ 4.0
 All We Imagine As LightRated ★ 3.5 All We Imagine As LightRated ★ 3.5
 FlowRated ★ 3.5 FlowRated ★ 3.5
 HappyendRated ★ 4.0 HappyendRated ★ 4.0
 Drive My CarRated ★ 4.0 Drive My CarRated ★ 4.0
- Replacement Driver VLOGRated ★ 4.0
 3 IdiotsRated ★ 4.0 3 IdiotsRated ★ 4.0