Series
Ratings
120- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Love to Hate YouRated ★ 3.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.0
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Just an ExcuseRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 2.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.0