Series
Ratings
143
Shin Chan Season 5Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Hidden ThingsRated ★ 3.5
BOSSRated ★ 4.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 1.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 1.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Be Passionately in LoveRated ★ 2.5
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Baccano!Rated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 4.0
Lupin the ThirdRated ★ 3.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0