Movies
Ratings
30
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 1.0
August RushRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0