Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0