Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0