Movies
Ratings
35
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0