Titles you rated
Famous PrincessesRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 4.5