Movies
Ratings
147
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 1.0
MulanRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.0