Titles you rated
 Magic CandiesRated ★ 3.5 Magic CandiesRated ★ 3.5
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
 Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0 Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0 HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
- A DreamRated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 WhiplashRated ★ 5.0 WhiplashRated ★ 5.0
 MemoryRated ★ 3.5 MemoryRated ★ 3.5
 Don't Look UpRated ★ 5.0 Don't Look UpRated ★ 5.0
- Dreams Come TrueRated ★ 3.5
 A Bittersweet LifeRated ★ 4.0 A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
 Officer Black BeltRated ★ 2.5 Officer Black BeltRated ★ 2.5
 Inglourious BasterdsRated ★ 4.0 Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
 50/50Rated ★ 3.5 50/50Rated ★ 3.5
 The Dark Knight RisesRated ★ 4.5 The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
 The Dark KnightRated ★ 5.0 The Dark KnightRated ★ 5.0
 Batman BeginsRated ★ 3.5 Batman BeginsRated ★ 3.5
 High LifeRated ★ 4.0 High LifeRated ★ 4.0