Movies
Ratings
749
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0