Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Great PretenderRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5