Movies
Ratings
21
District B13Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0