Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0