Movies
Ratings
85
Crying FistRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0