Movies
Ratings
132
Men in BlackRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0