Titles you rated
MementoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5