Movies
Ratings
220
Zootopia 2Rated ★ 3.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
SnowballRated ★ 2.5
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.0