Titles you rated
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Black AdamRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5