Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Mary PoppinsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 4.5
EvitaRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 3.5