Series
Ratings
48
DorohedoroRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
My Beautiful ManRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
My Host Club InheritanceRated ★ 3.0
When I Fly Towards YouRated ★ 4.5
Wait My YouthRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.0
American NightmareRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 2.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0