Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 5.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
Brick MansionsRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Men Who Stare at GoatsRated ★ 3.5
4th Period MysteryRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Dragonball EvolutionRated ★ 2.5
UltravioletRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0