Titles you rated
The ProducersRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5