Titles you rated
Lily FeverRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0