Titles you rated
The Strongest Tank's Labyrinth RaidsRated ★ 2.0
Servant X ServiceRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
Chillin' in My 30s After Getting Fired From the Demon King's ArmyRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 2.5
OverlordRated ★ 3.5
Angels of DeathRated ★ 1.0
BOSSRated ★ 2.5
The Saint's Magic Power is Omnipotent Season 2Rated ★ 2.0
Science Fell in Love, So I Tried to Prove It r=1-sin(θ)Rated ★ 2.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Digimon Adventure:Rated ★ 3.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Alternate World PharmacyRated ★ 2.5
Kuma Kuma Kuma Bear Punch!Rated ★ 2.0
Kuma Kuma Kuma BearRated ★ 2.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0