Movies
Ratings
172
The Big ShortRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.5
BurningRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5